اعزام و انتقال بیمار شرکت آمبولانس نیما پ آ س

علامت ثبت شده تجاری

مرکز آمبولانس نیما پ آ س در سال 1359 تاسیس گردید و  با در اختیار داشتن ناوگان آمبولانس ها در سطوح مختلف شامل آمبولانس های عادی ( type A ) و آمبولانس مراقبت های ویژه (type B ) و کادر پزشکی ورزیده و با تجربه آمادگی دارد بیماران را از تهران به مقاصد کلیه شهرهای کشور یا از شهرستانها به تهران منتقل نماید.

انتقال پزشکی بیماران با دسترسی شبانه روزی

مطابق انتظاری که از مراکز آمبولانس خصوصی می رود، این مرکز اهداف و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت خود را با در اولویت قرار دادن انتقال پزشکی بیماران تعریف نموده است. بر این اساس، امکانات در نظر گرفته شده، برای علمی ترین، سریعترین و بهینه ترین روش انتقال بیماران بین منزل و مراکز تشخیصی و درمانی و نیز بین مراکز تشخیصی و درمانی طراحی شده اند.

بنابراین، این واحد با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسینهای فوریتهای پزشکی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشکی را در کوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراکز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشک مسئول فنی بر حسن انجام کار نظارت کامل خواهد داشت.کادر پزشکی که در این آمبولانسها وظیفه مراقبت از بیماران را بعهده دارند از تحصیلکردگان رشته های پزشکی و با تجربه در انتقالات اورژانس هستند. آمبولانس های مراقبتهای ویژه مجهز به کلیه تجهیزات ICU و  CCU بوده و انتقال بیماران در مسیرهای طولانی یا کوتاه را انجام می دهند.

انتقال پزشکی بیماران نیازمند مراقبتهای ویژه

بیمارانی که در بخشهای مراقبتهای ویژه بستری هستند برای انتقال پزشکی نیازمند امکاناتی متفاوت و متناسب شرایط بیمار می باشند. علاوه بر امکانات و تجهیزاتی متناسب با نیاز بیماران، انجام موفق چنین ماموریتهایی در گروی کادری آموزش دیده و مجرب است ، ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم .

مشخصات آمبولانس های تجهیز شده در شرکت آمبولانس نیما پ آ س :

داشتن فضا و جای مناسب و داشتن تجهیزات کامل در داخل یک آمبولانس امری حیاتی است. به همین دلیل، امروزه سازندگان این وسیله سعی می‌کنند روزبه‌روز آمبولانس‌های مجهزتری بسازند. آمبولانس‌های فعلی دارای این وسایل می‌باشند: برانکارهای چرخ‌دار برای راحتی بیشتر در حمل بیماران، محل مناسب برای نشستن کارکنان آمبولانس، وسایل تخصصی شامل تجهیزات احیاء قلب و ریه‌ها در وضعیت‌های خاص، مخزن اکسیژن و همچنین دستگاه تنفس مصنوعی. همچنین آمبولانس‌ها دارای بی‌سیم و تجهیزات رادیوئی هم هستند که از این طریق وضع بیمار را به بیمارستان اطلاع می‌دهند و ارتباط دائمی آن‌ها با بیمارستان برقرار است. پیشرفته‌ترین آمبولانس‌ها آن‌هایی هستند که به سیستم کامپیوتری مجهز هستند و سابقه بیماری و وضعیت مریض را قبل از رسیدن به بیمارستان موردبررسی و کنترل قرار می‌دهند و بیمار با مجموعه کاملی از اطلاعات و زمینه‌ها، وارد بیمارستان می‌شود و به‌این‌ترتیب از اتلاف وقت هم جلوگیری می‌شود.

انواع آمبولانس‌های موجود بر طبق استاندارد به شرح تقسیم‌بندی می‌شوند:

تیپA۱: آمبولانس جهت انتقال یک بیمار

تیپ A۲: آمبولانس جهت انتقال یک یا چند بیمار

تیپB :آمبولانس اورژانس آمبولانس برای انجام اقدامات فوریت‌های پزشکی

تیپ C: واحد سیار مراقبت‌های ویژه (آی سی یو موبایل یا سی‌سی‌یو موبایل)

ما به عنوان یکی از مدرن ترین و و بهترین شرکت های خصوصی در اعزام و انتقال بیمار از منزل به بیمارستان و از بیمارستان به منزل و بیمارستان به بیمارستان و از شهری به شهر دیگر هستیم و افتخار داریم با استفاده از بهترین و مجرب ترین پرسنل و به روز ترین امکانات امبولانس در خدمت هموطنان عزیزمان در هر نقطه از کشور مان هستیم و معتقدیم که خانواده بیمار بجز درد بیماری نباید فکر و دغدغه دیگری داشته باشد و بتواند در کمترین زمان با بیشترین امنیت و آرامش از بالاترین سطح خدمات بهره مند شود.

جهت اعزام آمبولانس می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل بفرمایید :

تلفن تماس شرکت 1 : 66174715-021

تلفن تماس شرکت 2 : 66174721-021

تلفن همراه شرکت : 09104159176

 

اجاره آمبولانس