شرکت تعاونی 6599 حضرت ابوطالب (ع) متشکل از دو شرکت مجزا با نام های شرکت خدماتی آمبولانس نیما پ آ س و شرکت تجهیزات پزشکی طب گستران اورنگ خورشید میباشد که در ذیل فعالیت دو شرکت به صورت مختصر توضیح داده میشود .

شرکت خدماتی آمبولانس نیما پ آ س :

شرکت آمبولانس نیما پ آ س یکی از اولین شرکت هایی است که با کسب مجوزهای لازم از مقامات ذیصلاح ، موفق به فعالیت در زمینه خرید آمبولانس و فروش آمبولانس و تجهیز انواع آمبولانس صفر و کارکرده بیماربر – فوتی بر و پولرسان شد . این شرکت فعالیت خود را از سال 1359 به شماره ثبت 39227 و شناسه ملی : 10*******55 و کد اقتصادی :41********86 با چشم اندازی روشن و امید بخش در جهت ارائه انواع خودرو از جمله آمبولانس و غیر… با کیفیت و قیمت مناسب آغاز کرد .
رضایت مشتریان و ارائه ی محصول با کیفیت از اهداف این شرکت می باشد .

فعالیت های شرکت آمبولانس نیما :

شرکت طب گستران اورنگ خورشید :

این شرکت تحت نظر شرکت تعاونی خدمات درمانی 6599 حضرت ابوطالب (ع) با شماره ثبت 552345 در سال 1398 با هدف ارائه کلیه محصولات ، ملزومات و تجهیزات پزشکی با قیمت مناسب تاسیس گردید و تلاش خود را در راستای ارائه محصولات با قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتر می کند .

این شرکت با بهره گیری از تجربیات خود در زمینه خدمات اورژانسی و آمبولانسی و همچنین بهره گیری از تجربیات مهندسان و پرسنل خود و  شناخت دقیق بازار و تامین کننده ها سعی در آن دارد که در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت به تامین نیاز های شما بپردازد .

خدمات قابل ارائه در شرکت طب گستران اورنگ خورشید :
  • تامین محصولات پزشکی سرمایه ای برای بیمارستان ، کلینیک ، آمبولانس و . . .
  • تامین تجهیزات و هتلینگ بیمارستان ، کلینیک ، درمانگاه و . . .
  • تعمیر تجهیزات پزشکی سرمایه ای
  • تامین البسه یکبار مصرف بیمارستانی ( گان کلاه شلوار بیمار ، گان جراح ، شان ، لباس ایزوله و . . . )